Skąd się bierze sukces w biznesie

(ebook w formie PDF)

Cena: 69 zł

*Kupując ebooka zgadzasz się na warunki Polityki prywatności.

O CZYM JEST EBOOK

To zbiór moich doświadczeń i przemyśleń na temat prowadzenia biznesu. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją i drogowskazem do wytyczania swojej drogi. Kto wie, może dzięki niej, usłyszę o kolejnej kobiecie, która rozwinęła swój biznes i odniosła wielki sukces? Wszystko jest przecież możliwe…

Każda z nas jest inna i każda będzie trochę inaczej prowadzić swoją firmę. Wybierz proszę te rzeczy, które są zgodne z Tobą, które wywołują w Tobie entuzjazm i czujesz, że to jest właśnie to! To będzie właściwa droga. Uprzedzam, że nie jestem ekspertem od wszystkiego. Zdaję sobie sprawę, że na pewnych sprawach, jak np.na tworzeniu wydarzeń, bądź szukaniu dróg i możliwości rozwoju kobiecego biznesu znam się znakomicie, natomiast innych uczę się od ekspertów.

Bo wiesz, sama możesz wiele, ale po co? Ja preferuje skracanie sobie drogi w oparciu o doświadczenia innych, którzy tę drogę przeszli przede mną. I Tobie też to polecam!

 

„Nie ma złego pomysłu na biznes, jest tylko zła realizacja.”

Czego się dowiesz po przeczytaniu

^

Jak zacząć przygodę z biznesem.

^

Kiedy załatwiać formalności.

^

Jak nie tracić czasu na zbędne działania.

^

Dlaczego czasem mniej znaczy więcej.

^

Przykazania biznesu.

^

Czemu własna marka jest jak dziecko.

^

Jak współpracować, żeby nie żałować.

^

Dlaczego warto mieć strategię.

^

Dlaczego Twój biznes to Twój cyrk.

^

Dlaczego warto mieć strategię.

Rozdział pierwszy

Lubicie bajki? Ja bardzo lubię i chętnie Wam opowiem, jak bajka stała się rzeczywistością. Dlaczego warto marzyć!? A o czym marzyć? Oczywiście o własnym biznesie, bo o tym będzie przecież mowa w tej książce.
Dawno, dawno temu… A właściwie nie tak dawno, bo dokładnie 5 lat temu, całkiem zwyczajna kobieta miała marzenie. Chciała stworzyć relacyjną i bezpieczną przestrzeń dla kreatywnych i przedsiębiorczych kobiet.
Przestrzeń, w której już żadna kobieta, która otworzy swój biznes, nie będzie czuła się sama. Za to będzie mogła liczyć na wsparcie, motywację, uczyć się oraz promować
swój biznes, który wyrósł z jej marzeń i pasji. Pokazać go światu, jak najcenniejszy skarb i zbierać plony swoich działań. A skąd się wzięło takie marzenie? Od zawsze fascynowała się przedsiębiorczością i zaradnością kobiet.
Z wypiekami na twarzy oglądała sobotnie wydanie TVN,  gdzie przedstawiano ciekawe biznesy kobiet, które odniosły realny sukces. Po cichu prosiła, aby w końcu zdarzył się cud i w jej głowie również zrodził się pomysł i odpowiedź na pytanie – „co ja właściwie chciałabym robić
w życiu?”. Wstyd przyznać, ale nie wiedziała! Tak! Mając wtedy 35 lat, nie wiedziała! Co jest jej pasją i jak chciałaby się realizować. Miała już trochę biznesów, bo zawsze była tylko „na swoim”, ale zmieniała pomysły, jak rękawiczki.
Bo żaden nie był spełnieniem jej marzeń.

Rozdziałów

Strony

O AUTORCE

Jestem Kreatorką Kobiecych Wydarzeń Więcej o mnie na stronie:

www.strefakobietbiznesu.pl/o-nas 

Joanna Suchocka

RECENZJE

Obowiązkowa lektura dla każdej kobiety, która mysli poważnie o swoim biznesie! Ksiązka Joanny pokazuje co nam przeszkadza w drodze do sukcesu, jednocześnie jest kompasem i pomocną dłonią.

Agnieszka De Neve

www.cherrybeepinup.com

Joanna potrafi wspierać i łączyć różne kobiece biznesy. Ta książka daje wiedzę i prowadzi czytelnika stopniowo przez różne zagadnienia związane z rozwojem biznesu. Wskazuje narzędzia i skłania do refleksji. Dlatego czytaj, wdrażaj, doświadczaj i rozwijaj się?

Anna Smolińska

www.kobietainwestuje.pl

O sukcesie w biznesie decyduje wiele czynników. W swojej książce Asia objaśnia ten temat, pokazuje każdy etap, każde działanie mające wpływ na nasze wyniki! Polecam tę pozycję każdemu kto chce działać świadomie i rozwinąć biznes – niezależnie od branży.

Katarzyna Rossa

www.posukcesnaszpilkach.pl