O nas

Tworzymy miejsce, w którym przedsiębiorcze kobiety, mogą poznawać tajniki
tworzenia wydarzeń na żywo.

KIM JESTEŚMY

strefa kobiet biznesu

Joanna Suchocka

Kreatorka Kobiecych Wydarzeń. Założycielka marki Strefa Kobiet Biznesu.

www.strefakobietbiznesu.pl

20 lat jestem przedsiębiorczynią. Liczne porażki, ale też sukcesy, nauczyły mnie, że najważniejsza jest droga do celu, determinacja, aby ją osiągnąć oraz pokora. Moją misją i motorem do działania jest wspieranie przedsiębiorców w ich działaniu.

Jestem autorką książki “Skąd się bierze sukces w biznesie”

Od 9 lat w ramach marki “ Strefa Kobiet Biznesu” stworzyłam dla siebie i innych przedsiębiorców ponad 300 wydarzeń: konferencji, szkoleń, warsztatów. Flagowe wydarzenie, które tworzyłam w ramach swojej marki to Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, która miała 10 edycji i skupiała od 150 do 350 kobiet przedsiębiorczych.

Jestem laureatką statuetki “Diamenty Kobiecego biznesu” w 2019 roku.

strefa kobiet biznesu

Monika Wyderka-Chodak

Strateg brandingu wydarzeń. Właścicielka agencji brandingowej Alltida.

www.alltida.pl

W ramach agencji od 8 lat odkrywamy i rozwijamy Marki Marzeń. Tworzymy spójny i autentyczny wizerunek marek osobistych i biznesowych.  Pracujemy z kobiecymi markami, które chcą pokazać światu swoją wyjątkowość, kobiecość i unikalne wartości, niezależnie od branży w jakiej działają. Tworzymy unikalne systemy identyfikacji wizualnej oraz strony internetowe.

Jestem autorką narzędzia “Dziennik Marki Marzeń”, który jest niezbędnym krokiem w procesie budowania autentycznej marki osobistej.

Specjalizuje się w brandingu wydarzeń. Stworzyłam oprawę wizualną oraz całe techniczne zaplecze dla wielu wydarzeń. Największe z nich to  Gala Kobiecych Inspiracji – od pasji do sukcesu, Pomorski Kongres Kobiet Biznesu, Networking Kobiet Biznesu.